Sydney Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sydney Star

Growing up here, my world is filled with high falling acrobats.The smells of popcorn and cotton candy mix with straw and dirt, sweat and greasepaint. It is the stuff that other people's dreams are made of. My dreams are much more humble.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Camera Nr. 2

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Lacroix L. Christian
Admin
Lacroix L. Christian


Mesaje : 136
Data de înscriere : 23/05/2010

Camera Nr. 2 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Camera Nr. 2   Camera Nr. 2 - Pagina 5 EmptyVin Iun 04, 2010 8:33 pm

Păi, dacă tocmai ai zis că aproape nicio țară nu ți se pare grozavă, cuvântul acela, aproape, înseamnă că este și o excepție.
Sus In jos
https://sydney-star.forummotion.com
Felicia Hamilton

Felicia Hamilton


Mesaje : 188
Data de înscriere : 24/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Sydney Star

Camera Nr. 2 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Camera Nr. 2   Camera Nr. 2 - Pagina 5 EmptyVin Iun 04, 2010 8:38 pm

Poate ...
Ii raspunse Felicia pe acelasi ton nehotarat, intorcandu-i de aceasta data si un zambet.
Insa ... ce ar trebui sa aibe o tara pentru a fi speciala?Pentru tine de exemplu ...
Sus In jos
Lacroix L. Christian
Admin
Lacroix L. Christian


Mesaje : 136
Data de înscriere : 23/05/2010

Camera Nr. 2 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Camera Nr. 2   Camera Nr. 2 - Pagina 5 EmptyLun Iun 07, 2010 6:41 pm

Hmmm... păi, cred că o țară ar fi în mod specială pentru mine dacă s-ar afla persoana de care m-am îndrăgostit, sau unde am avut cele mai frumoase aventuri, amintiri și cam așa ceva.
Sus In jos
https://sydney-star.forummotion.com
Continut sponsorizat





Camera Nr. 2 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Camera Nr. 2   Camera Nr. 2 - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
Camera Nr. 2
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
 Subiecte similare
-
» Camera Nr. 7
» Camera nr. 5
» Camera Nr. 9
» Camera nr 8
» Camera Nr. 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sydney Star :: SYDNEY STAGE :: Dormitoare-
Mergi direct la: