Sydney Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sydney Star

Growing up here, my world is filled with high falling acrobats.The smells of popcorn and cotton candy mix with straw and dirt, sweat and greasepaint. It is the stuff that other people's dreams are made of. My dreams are much more humble.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cold Sunset

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Manulle DonVitto

Manulle DonVitto


Mesaje : 144
Data de înscriere : 28/05/2010
Varsta : 32

Cold Sunset - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cold Sunset   Cold Sunset - Pagina 4 EmptyDum Mai 30, 2010 8:40 pm

Stateam cu spatele lipit de zidul de la vestiar si imi sunam unchiul, care era Kalos Eldo. Era un unchi prin sange, dar eu il consideram unchi, fiindca s-a purtat mereu cu mine, ca cu propria lui fiica.
K: Da? Aud vocea unchiului meu.
- Kalos, sunt eu, Manu, spun pe un ton stins si indepartat.
K: Ce s-a intamplat?
- Nimic, doar ca... nu... sunt... Vroiam sa iti spun ca te iubesc, spun in cele din urma.
K: Si eu. Nu uita ca vin maine sa vad spectacolul, mai spuse si inchise telefonul.
Scap mobilul si incep sa plang.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum.htm
Felicia Hamilton

Felicia Hamilton


Mesaje : 188
Data de înscriere : 24/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Sydney Star

Cold Sunset - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cold Sunset   Cold Sunset - Pagina 4 EmptyDum Mai 30, 2010 8:43 pm

O auzi plangand, asa ca uita de conversatia ei la telefon si, calmandu-se putin dupa dialogul pe care tocmai il avusese, merse catre fata.

S-a intamplat ceva?
Intreba Felicia putin ingrijorata de reactia fetei.
Sus In jos
Manulle DonVitto

Manulle DonVitto


Mesaje : 144
Data de înscriere : 28/05/2010
Varsta : 32

Cold Sunset - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cold Sunset   Cold Sunset - Pagina 4 EmptyDum Mai 30, 2010 8:47 pm

- Vine maine aici si o sa se supere pe mine, ca nu sunt in rolul principal. Nu pot sa ii spun, ca sti, am renuntat la el, ca nu vreau sa intrec vechea generatie, spun, plangand in hohote.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum.htm
Felicia Hamilton

Felicia Hamilton


Mesaje : 188
Data de înscriere : 24/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Sydney Star

Cold Sunset - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cold Sunset   Cold Sunset - Pagina 4 EmptyDum Mai 30, 2010 8:50 pm

Se apropie de ea, straduindu-se sa o linisteasca putin si oferindu-i batista ei alba.
Calmeaza-te.Nu inseamna ca ai renuntat la el ...
Murmura linistita Felicia.
Ce vrei sa spui prin faptul ca ai nu vrei sa intreci vechea generatie?
Sus In jos
Manulle DonVitto

Manulle DonVitto


Mesaje : 144
Data de înscriere : 28/05/2010
Varsta : 32

Cold Sunset - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cold Sunset   Cold Sunset - Pagina 4 EmptyDum Mai 30, 2010 9:11 pm

- Unchiul meu mi-a spus ca acest spectacol, il v-a viziona fosti membri ai Kaleido Star. Nu imi vine sa dau ochii cu Kalos, maine, cand il astept la aeroport, spun eu, stergandu-mi lacrimile.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum.htm
Felicia Hamilton

Felicia Hamilton


Mesaje : 188
Data de înscriere : 24/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Sydney Star

Cold Sunset - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cold Sunset   Cold Sunset - Pagina 4 EmptyDum Mai 30, 2010 9:19 pm

Hei ... Nu plange.Nu se poate sa joci rolurile principale de la inceput ... Nimeni nu poate face asta, mai ales aici ...
Incerca Felicia s-o linisteasca pe fata, vorbindu-i calm.
Sus In jos
Manulle DonVitto

Manulle DonVitto


Mesaje : 144
Data de înscriere : 28/05/2010
Varsta : 32

Cold Sunset - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cold Sunset   Cold Sunset - Pagina 4 EmptyMier Iun 02, 2010 12:27 pm

- Ii faptul ca nu imi place sa fiu in centru atentiei pe scena, fiindca ma desconcentrez total. Ca sa reusesc, ma leg la ochi si ma prefac ca sunt la antrenament, ii spun, stergandu-mi ochii.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum.htm
Continut sponsorizat





Cold Sunset - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cold Sunset   Cold Sunset - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Cold Sunset
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sydney Star :: SYDNEY STAGE :: Mansarda-
Mergi direct la: