Sydney Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sydney Star

Growing up here, my world is filled with high falling acrobats.The smells of popcorn and cotton candy mix with straw and dirt, sweat and greasepaint. It is the stuff that other people's dreams are made of. My dreams are much more humble.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cate putin din toate

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Manulle DonVitto

Manulle DonVitto


Mesaje : 144
Data de înscriere : 28/05/2010
Varsta : 32

Cate putin din toate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cate putin din toate   Cate putin din toate - Pagina 4 EmptyDum Mai 30, 2010 8:53 pm

Am lasat capul in jos si lacrimile mi-au invadat chipul, fiindca aveam doi ani si jumatate, cand am vazut accidentul Laylei.
R: Cred ca ar trebui sa schimbam subiectul, fiindca Manu a fost dusa la doi ani si jumatate sa vada spectacolul si a vazut accidentul, spuse Randy, luandu-ma in brate.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum.htm
Felicia Hamilton

Felicia Hamilton


Mesaje : 188
Data de înscriere : 24/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Sydney Star

Cate putin din toate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cate putin din toate   Cate putin din toate - Pagina 4 EmptyDum Mai 30, 2010 8:55 pm

Zambi, din nou, numai pentru a nu atrage prea mult atentia Alexiei.
Mulumesc.intr-un fel, inseamna mult pentru mine.
Ii raspunse Felicia incercand sa-si imagineze atata portretul ei, cat si al Laylei.

Se intoarse insa spre Manu, uimita si cu buzele tremurandu-i.
Ai vazut spectacolul?
Sus In jos
Alexia Guillem

Alexia Guillem


Mesaje : 32
Data de înscriere : 28/05/2010
Varsta : 29

Cate putin din toate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cate putin din toate   Cate putin din toate - Pagina 4 EmptyDum Mai 30, 2010 8:58 pm

Am cascat ochii si m-am gandit repede la un subiect de discutie. Ochelarii de pe cap mi-au cazut pe varful nasului si apoi am spus:
-Okke! Uhh, ce ziceti de o inghetata? Fac eu cinste pentru toti!
Am inceput sa dansez gratioasa ca o lebada pe trotuar, dar putin mai ciudat ca sa destind atmosfera.
-Haideeeeti! Va rog!
Sus In jos
Manulle DonVitto

Manulle DonVitto


Mesaje : 144
Data de înscriere : 28/05/2010
Varsta : 32

Cate putin din toate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cate putin din toate   Cate putin din toate - Pagina 4 EmptyDum Mai 30, 2010 9:08 pm

- Eu vreau de ciocolata, cu capsiuni, spun roscatei, alergand dupa la la taraba de inghetata. Cred ca imi iau doua, fiindca e o caldura afara de te sufoci.


Ultima editare efectuata de catre Manulle DonVitto in Mier Iun 02, 2010 11:58 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum.htm
Felicia Hamilton

Felicia Hamilton


Mesaje : 188
Data de înscriere : 24/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Sydney Star

Cate putin din toate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cate putin din toate   Cate putin din toate - Pagina 4 EmptyDum Mai 30, 2010 9:17 pm

OOC: Ma, eu m-am pierdut de tot?Unde ne aflam mai exact?Si ce-i cu Sarah aici ? O.O
Editez post-ul cand ne vom lamuri.
Sus In jos
Alexia Guillem

Alexia Guillem


Mesaje : 32
Data de înscriere : 28/05/2010
Varsta : 29

Cate putin din toate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cate putin din toate   Cate putin din toate - Pagina 4 EmptyDum Mai 30, 2010 9:19 pm

OOC: uhh, cand am iesit din sala de mese, era vorba ca se merge in oras, nu? eu am zis ca vreau la inghetata. Si nu te uita la mine in legatura cu Sarah :]] XD Editez si eu.
Sus In jos
Felicia Hamilton

Felicia Hamilton


Mesaje : 188
Data de înscriere : 24/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Sydney Star

Cate putin din toate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cate putin din toate   Cate putin din toate - Pagina 4 EmptyDum Mai 30, 2010 9:21 pm

OOC: Pai da, da' unde vorbeste despre ceva, alta despre altceva si cealalta intelege alta poveste.Trebuie sa ne intelegem intre noi daca postam toate trei, plus ca Manu vorbeste si din punctul de vedere ar lui Randy.
Sus In jos
Alexia Guillem

Alexia Guillem


Mesaje : 32
Data de înscriere : 28/05/2010
Varsta : 29

Cate putin din toate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cate putin din toate   Cate putin din toate - Pagina 4 EmptyDum Mai 30, 2010 9:23 pm

OOC: deci, eu am zis ce am inteles si unde cred eu ca suntem :]] mai ramane Manu.
Sus In jos
Manulle DonVitto

Manulle DonVitto


Mesaje : 144
Data de înscriere : 28/05/2010
Varsta : 32

Cate putin din toate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cate putin din toate   Cate putin din toate - Pagina 4 EmptyLun Mai 31, 2010 6:03 am

OFF: Aia e sefa lui Randy si a venit sa ma convinga sa ma intorc, dar am s-o refuz si mergem in oras. Sper ca v-am lamurit cu asta si editez dupa ce apar de la scoala.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum.htm
Continut sponsorizat





Cate putin din toate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cate putin din toate   Cate putin din toate - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Cate putin din toate
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sydney Star :: SYDNEY STAGE :: Sala de mese-
Mergi direct la: