Sydney Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sydney Star

Growing up here, my world is filled with high falling acrobats.The smells of popcorn and cotton candy mix with straw and dirt, sweat and greasepaint. It is the stuff that other people's dreams are made of. My dreams are much more humble.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Jogging prin parc.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Rachel Oswald

Rachel Oswald


Mesaje : 42
Data de înscriere : 23/05/2010

Jogging prin parc. Empty
MesajSubiect: Jogging prin parc.   Jogging prin parc. EmptyDum Mai 30, 2010 10:23 pm

Alergam de doua ore deja, facand acelasi traseu incontinuu. Aveam castile de la iPod in urechi, cu muzica rock la maxim. Ma enerva ca parul imi venea din cand in cand pe fata, desi era legat intr-o coada special pentru a evita acest lucru.
Inca doua ore si gata... am gandit eu, grabind pasul.
Sus In jos
Manulle DonVitto

Manulle DonVitto


Mesaje : 144
Data de înscriere : 28/05/2010
Varsta : 32

Jogging prin parc. Empty
MesajSubiect: Re: Jogging prin parc.   Jogging prin parc. EmptyLun Mai 31, 2010 6:11 am

Eram in parc si faceam Diablo, distrandu-i pe copii, in timp ce mergeam in echilibru perfect pe gardul de fier, ce delimita iarba care nu trebuie sa fie calcata de alee. Era asa de fain, sa dai mici spectacole in fata celor mici, incat era scena ce o doream cu adevarat.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum.htm
 
Jogging prin parc.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prin spital...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sydney Star :: SYDNEY CITY :: Hyde Parc-
Mergi direct la: